Zone 414

Zone 414
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Zone 414
Yakın gelecekte özel dedektif olan David Carmichael, eksantrik bir iş adamı olan Marlon Veidt tarafından kayıp kızının izini sürmesi için tutulur. David deneyimli bir memur olan Jane ile iş birliği içinde gizemi çözmek ve kızı evine geri getirmek için yola koyulur. Film yakın gelecekteki son teknoloji ürünü bir insansı robot kolonisinde geçiyor. Koloninin kurucusunun kızı kaybolduğunda, onu eve getirmesi için özel dedektif David’i tutar. Tehlikeli demir ormanda ilerlerlerken, hızlı bir şekilde bulmacanın parçalarını bir araya getirirler ve bu sayede Zone 414’ün kökenleri ve koloni robotlarının ardında yatan gerçekler bir bir açığa çıkmaya başlar.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.