Zombiler 3

Z-O-M-B-I-E-S 3
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Zombiler 3
Gençlik filmi arıyorsanız Z-O-M-B-I-E-S 3 tam size göre! Addison bir amigo takımı yarışması için son hazırlıklarını tamamlamak üzeredir. Bu, Seabrook'un uluslararası alanda yapılan bir yarışmasıdır. Yine onun gibi olan Zed ise ücretsiz bir şekilde yapabileceği bir atletik burs beklemektedir. Ancak ortamda bir gariplik vardır. Buna başlarda kimse anlam veremez. Sonralarında ise bunun doğa üstü varlıkların oyunu olduğunu fark ederler. Artık insanların da birbirlerine karşı tavrı değişmiştir. Aralarındaki bu tatlı rekabet artık rekabetten fazlasına dönüşmüş ve işin içinden çıkılmaz tatsız bir hal almaya başlamıştı. Peki tüm bunlar ne şekilde sonuçlanacaktır?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.