ZOMBIES 2

Z-O-M-B-I-E-S 2
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
ZOMBIES 2
Seabrook kurulmadan önce aytaşı olarak adlandırılan enerjiyi elde tutmak için yerleşimciler kurt adamlar ile savaşmıştır. Bu sırada Addison ve Zed okuldaki takımları takip etmektedir. Bir gün okul otobüsü ponpon kızları yasak olan ormanlık alandan götürür ve karşılarına kurt adamlar çıkar. Onları fark eden Addison ve ponpon kızlar hemen yetkili olan yerel yönetime bildirir. Daha sonra kurt adamların onlara güç verdiği enerji taşının enerjisinin azaldığını fark etmişlerdir. Zombilerin bölgeye girişi yasaklanmıştır. Zed ise oraya gitmek için adaylığa katılmaya karar verir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.