Zombieland 2

Zombieland: Double Tap
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Zombieland 2
100 izlenme
Tehlikeli bir virüs kısa süre içerisinde dünyaya yayılarak bütün insanları zombiye dönüştürür. Bütün insanlık çöker ve dünya artık yürüyen ölüler ve hayvan cesetleri ile doludur. Bir grup insan virüsten kaçınarak hayatta kalmayı başarır. Fakat virüsten daha tehlikeli olan şey ise zombilerdir. Zombiler her gün mutasyonlar geçirerek daha tehlikeli hale gelmektedir. Bu olayların üzerinden geçen 10 yıldan sonra her şey sadece daha kötüye gitmiştir. Hayatta kalmayı başaran insan grubu zombilerden korunabilecekleri güvenli bir yer aramaktadır. Bu insan grubu güvenlikli olması sayesinde Beyaz Saray’a gitmeye karar verir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.