Zeros and Ones

Zeros and Ones
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Zeros and Ones
202 izlenme
JJ, başarılı ve cesur bir askerdir ve hassas görevler için sürekli çağırılmaktadır. Bu defa ki görevinde ise Vatikan’a çağrılan JJ, Vatikan’a yapılması olası bir terör saldırısını durdurmak zorundadır. Vatikan’a bu görev için gelmiş olan JJ bir yandan hem bu korkunç olası saldırıyı önlemek hem de uzun zaman önce kendisinden haber alınamayan kardeşini aramayı istemektedir. Yıllar önce hapishanede sonunun ne olduğu bilinmeden ortadan kaybolan kardeşine ne olduğunu çözmek isteyen JJ kendisini inanılmaz olayların içinde bulacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.