Zero Fucks Given

Rien à foutre
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Zero Fucks Given
232 izlenme
Cassandre 26 yaşında, düşük bütçeli bir havayolunda uçuş görevlisidir. Günlük yaşar, ilişkileri Tinder’dan bulur . Uçuşlar arasında yaşadığı ilişkiler ve katıldığı partiler onu tatmin eder. Hiçbir yere bağlanmadan sadece anı kovalamaktadır. Tek stresi şirketin baskısıdır. Baskı arttıkça ve şirket yöneticilerinin taleplerini karşılayamaması, dengesini kaybetmesine neden olur ve Cassandre sonunda işini kaybeder. Zaten iyi standartlara sahip olmayan işini kaybetmek onu çaresizliğe sürüklese de Cassandre için asıl konu eve dönmek zorunda kalmasıdır. Tüm bu boş vermiş hayat formunun altında gömülü olan derin bir acı vardır. Kaçarak geride bıraktığı o acıyla yüzleşebilecek cesareti toplamak gerçekten çok zordur. Zero Fuck Given komedi-dram dalında yer bulsa da derin bir acıyı saklıyor.
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.