Yüzüklerin Efendisi 2: İki Kule

The Lord of the Rings: The Two Towers
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
10 ay önce eklendi
Yüzüklerin Efendisi 2: İki Kule
247 izlenme
IMDb: 8.7
Yüzüklerin Efendisi 2, Peter Jackson tarafından yönetilen, 2002 yapımı macera filmidir. Konusunda, Aragorn, Legolas ve Gimli, arkadaşları Meryy ve Pippin’i kurtarabilmek için Uruk-hai grubunu takip ederek Rohan Krallığı’na giderler. Uruk-hai, bir grup Rohirrim tarafından pusuya düşürülür ve Hobbitler, Fangorn Ormanı’na kaçar. Aragorn’un grubuyla tanışan Rohhirim’in lideri Eomer, kendisinin ve adamlarının, Saruman ve hizmetkarı Grima kontrolü altında olan Rohan Kralı Theoden tarafından sürgün edildiğini açıklar. Theoden, Yüzüklerin Efendisi 2 filminde Rohan Kralı olarak tanıtılmaktadır. Bu noktada Theoden, yaşının ilerlemesi ile zayıflamış ve büyük ölçüde yozlaşmış olan büyücü Grima tarafından kontrol edilir. Theoden güçsüz bir şekilde otururken Rohan, Isengard’dan hüküm süren Saruman’ın kontrolünde olan Orklar ve Dunlendingler tarafından baskına uğrar. Rohan, hikaye için tipik bir lef olarak hzimet vermektedir. Elfler ve cüceler arasında çekişme nedeniyle Legolas ve Cüce Gimli arasında sürtüşme yapmaya başlarlar. Bu karakterde bu noktada yer alır. Yüzüklerin Efendisi 2 İki Kule: The Lord of the Rings: The Two Towers Filmini Wfilmizle farkıyla Türkçe Dublaj Full HD kalitede izleyebilirsiniz.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.