Yüksekten Korkmuyorum

Jumping from High Places
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Yüksekten Korkmuyorum
4.539 izlenme
4k formatındaki bu filmde bir kadın başından geçen üzücü durumun ardından yeniden ayağa kalkar ve bir şeyleri değiştirmek için işe koyulur. Bu kadın ciddi bir anksiyeteye sahiptir ve her şey bu yüzden ters gitmektedir. Fakat ölen arkadaşının son dileğini yerine getirmek adına bu yükseklik meselesini bir şekilde aşmalı ve hayatını bir bir yerine koymalıdır. En yakın arkadaşı onun yeni denizlere yelken açmasına neden olurken ayrıca yeni maceralara atılması adına bir söz verdirtir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.