Yukarıdaki Tehlike 3 – Skylines

Skylines
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Yukarıdaki Tehlike 3 – Skylines
253 izlenme
IMDb: 4.7
Gelecek bir zamanda geçen bu olağan üstü filmde dünyada hem insanlar hem de uzaylı melezler bir arada yaşamaktalardır. Ancak böyle bir ortamda sadece uzaylı melezleri etkileyen korkunç bir olay meydana gelir. Bu olay ise korkunç bir virüsün yayılmasıdır. Bu virüs sadece melezlerde korkunç etkiler göstermekte ve onların insanoğluna karşı konulmaz bir düşmanlık beslemelerine neden olmaktadır. Bu durumu önünün alınamaması da Kaptan Rose’un insanlık adına hayati bir göreve çıkmasına neden olacaktır. Bu hayati görev ise kalan insanları kurtarmak adına Kaptan Rose’un üstlendiği ve tehlikelerle dolu olan yabancı bir dünyaya yolculuktur. Elit asker ekibine liderlik eden Kaptan, hem kendi canını hem de kalan insanoğlunu bu yabancı dünyaya sağ salim götürmelidir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.