You Won’t Be Alone

You Won't Be Alone
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
You Won’t Be Alone
113 izlenme
Genç bir kız annesi tarafından kör inançlara bağlı olarak 19. Yüzyıl Makedonya’sında, kimselerin bilmediği bir mağarada büyütülür. Onu büyüten kişiler ise cadılardır. Büyüdükçe dışarıdaki hayatı merak etmeye başlaya genç kız, keşfetmeye karar verir. Bir gün meraklı gözleri etrafı tararken elinde olmayan sebeplerle nehrin kıyısında yanına gelen bir köylüyü yanlışlıkla öldürür. Sonrasında öldürdüğü kişinin şeklini alarak dışarı dünyada daha rahat yaşayabildiğini keşfeden kız bu korkunç gücü sürekli olarak kullanmaya başlar.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.