You Cannot Kill David Arquette

You Cannot Kill David Arquette
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
2 hafta önce eklendi
You Cannot Kill David Arquette
13 izlenme
Wfilmizle farkıyla sizlere sunulan bu 4k formatındaki aksiyon dolu yapımda 2000 yılında son derece tartışmalı WCW Dünya Ağır Siklet Şampiyonasını kazandıktan sonra güreşte en nefret edilen adam olarak anılan aktör David Arquette’nin yaşadıkları anlatılmaktadır. Hollywood'daki gelecek vaat eden kariyerini durduran spora geri dönüş yapmaya çalışır. İmajını ve özgüvenini geri kazanmaya tehlikeli bir şekilde kararlı olan Arquette, profesyonel güreşteki yerini kazanmak için hiçbir şeyden vazgeçmeyecektir. Fakat bu bazı şeylerin sonunu getirmesi gerektiğinin işareti olabilir. Bu arada kalmış bir hayat hikayesidir.
Yönetmen: ,
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.