Yol Ayrımı

La Fracture
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Yol Ayrımı
127 izlenme
Sarı Yeleklilerin sürdürdüğü ve başlattığı eylemler ve gösteriler bütün şehri alt üst etmiştir ve etmeye de devam ediyordur. Gösteriler şiddetli bir şekilde devam ediyordur ve görevliler de şiddetli bir şekilde karşılık veriyorlardır. Bu yüzden de hayatın durduğu Paris’te neredeyse bütün hastaneler dolmuştur. Hastanelere sürekli hastalar gelmeye devam ediyordur. Raf ve Julie’nin bulundukları hastaneye de gelen yaralılar arasında öfkeli bir gösterici vardır. Dışardaki gerilim hastanenin içine de taşınır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.