Yeterince Siyah Mıyız?!?

Is That Black Enough for You?!?
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 hafta önce eklendi
Yeterince Siyah Mıyız?!?
9 izlenme
Wfilmizle sitesinin özenle hazırladığı bu belgesel tadındaki filmin konusu, kültür eleştirmeni ve tarihçi Elvis Mitchell, başlangıcından 1970'lerin etkili filmlerine kadar siyahi sinemanın evriminin ve devriminin izini sürmesini konu almaktadır. 70'lere güçlü bir şekilde odaklanarak, siyahi filmin tarihinin, arşivlerin ve dönemin en önemli aktörlerinden birçoğuyla yapılan yeni röportajların izini sürüyor. 1970'lerde vizyona giren filmlere odaklanarak, arşiv görüntüleri, kişisel tarihler ve yakın tarihli sanatçı röportajları aracılığıyla Afro-Amerikan sinemasının tarihini, zanaatını ve mirasını araştırıyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.