Yetenekli Bay Cage

The Unbearable Weight of Massive Talent
FRAGMAN
Hata Bildir ×
29 Nisan 2022 Vizyonda

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Yetenekli Bay Cage
251 izlenme
Bu aksiyon dolu komedide, Nicolas Cage, kendisinin kurgulanmış versiyonu olan Nick Cage rolünü üstlenmektedir. Bir süper hayran ve CIA ajanı tarafından sıkıştırıldığı için ikonik karakterlerini yönlendirmek zorundadır. Nick Cage’in kurgulanmış versiyonu tehlikeli bir süper hayran olan Javi Gutierrez’in doğum gününe katılmak için 1 milyon dolarlık bir ödül teklifini kabul etmek zorundadır. İlerleyen dakikalarda işler beklendiğinin daha aksi bir şekilde ters gitmeye başlar. Bir CIA ajanı olan Vivian tarafından işe alınan Nick Cage, kendi efsanesini yaşatmak, kendisini ve sevdiği insanları kurtarmak için en ikonik ve en sevilen karakterlerini yönlendirip bir düzene koymak zorunda kalır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.