Yeni Mutantlar

The New Mutants
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
10 ay önce eklendi
Yeni Mutantlar
238 izlenme
IMDb: 5.3
Yeni Mutantlar filmi, korku ve fantastik kategorisinde en sevilen filmler arasında yerini aldı. Yeni Mutantlar filminin konusu ise oldukça dikkat çekicidir. Filmde dört genç mutant vardır. Bu mutantlar psikiyatristler tarafından izlenilen bir ortamda tutuluyorlardır. Amaç ise bu dört genç mutanta özel güçlerinin nasıl iyiye kullanacaklarını öğretmektir. Bir süre böyle devam ederken bir gün bu dört mutantın arasına Danielle Moonstar isimli biri katılır. İşte her şey burada değişmeye başlar. Danielle Moonstar’ın gelmesiyle mutantlar aslında kendi iyilikleri için burada tutulmadıklarını fark ederler ve her şey tersine döner. Mutant grubu burada kendileriyle yüzleşecekler, özgürlüklerine kavuşabilmek için zorlu bir mücadele içerisine girecekler Yeni Mutantlar filmi, X- Men film serisinin 11. Filmidir. Filmin yönetmen koltuğunda ise oldukça başarılı bir yönetmen olan Jash Bonne yer almaktadır. Filmin yapımcılığı ise Simon Kingberg ve Karen Rosenfelt tarafından üstlenilmiştir. Yeni Mutantlar filminin başrollerinde ise sevilen oyuncular yer almaktadır. Başrollerini Anya Taylor- Joy, Maisie Williams, Charlie Heaton paylaşmaktadır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.