Yeni Bir Başlangıç

Jerry Maguire
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Yeni Bir Başlangıç
233 izlenme
Jerry Maguire, SMI’ın yani Uluslararası Spor İdaresinin en üst temsilcilerinden birisidir. Ve bu durum onu tartışmasız camiada önemli ve kıdemli yapıyordur. Bu arada Jerry’nin bir nişanlısı vardır; Avery Bishop. Avery oldukça güzel bir kadındır ve Jerry’de nişanlısını çok fazla seviyordur. Tek sıkıntı Jerry’nin ilişkisinde yaşadığı bazı sorunlardır. Tam bu sırada bu yetmiyormuş gibi Jerry iş yerinde de bazı sorunlar yaşar. SMI için bir şeyler yazması gerekir lakin bu iş ters gider ve sonunda işten ayrılır. Kötü şeyler üst üste gelince Jerry içten içe yıkılır. Lakin pes etmek istemez ve her şeye yeniden başlamak ister? Peki çok yüksekten bir anda dibe inen Jerry bunu başarabilecek mi? Jerry’i nasıl bir yolculuk bekliyor?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.