Yatağın Altındaki Katil

Killer Under The Bed
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Yatağın Altındaki Katil
83 izlenme
Kocasının ani ölümünden sonra bir başlarına kalan Sarah ve kızları Chrissy ve Kilee yeni bir hayat umuduyla yeni bir kasabaya taşınırlar. Kilee, babasının hatırasından kaçtıklarını hissettiği için bu hareketten nefret eder. Okulda zorbalığa uğrayan ve kız kardeşiyle sürekli kavga eden Kliee, bahçesinde iğne dolu bir oyuncak bebek bulana kadar dünyanın kendisine karşı olduğunu hisseder. Yakında bebeğin doğaüstü güçleri olduğuna inanmaya başlamıştır ancak bebek kendi başına hareket etmeye başladığında, Kilee hayatındaki insanlarla neyi tetikleyebileceği konusunda endişelenmeye başlar.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.