Yaralı

La herida
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Yaralı
36 izlenme
La herida ile bir psiko dram hikayesinin derinliklerine inecek ve genç bir kadının iç dünyasına konuk olacağız. Baş kahramanımız Ana isimli karakteridir. O işini aşkla yapan ve kariyer basamaklarını tırmanmak isteyen birisidir. İşi ise çoğunlukla insanlara ve tüm canlılara yardım etmek üzere çalıştığı bir sektördür. Kendisine verilen her türlü görevi de başarı ile yerine getirmektedir. Fakat mesaisi bittiği andan itibaren adeta başka bir karaktere dönüşmeye başlar. Sanki tüm gün insanlara yardım eden o değildir. Tam tersi bir karaktere bürünür. Peki Ana'nın böyle davranmasının temelinde ne yatmaktadır? Yoksa o çift kişiliğe sahip psikolojik bir hasta mıdır?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.