Yang’dan Sonra

After Yang
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Yang’dan Sonra
69 izlenme
İnsanlık artık çok gelişmiştir ve beraberinde teknolojide gelişmiştir. Çok yakın bir gelecekte geçen hikâyede insanların daha kolay bir zaman geçirmeleri için sürekli yeni şeyler üretiliyordur. Şimdi ortaya konulan icat ise özellikle kadınlar için çok işe yarayacak bir icattır. İnsanlar bebek yaptıktan sonra bebeğe kim bakacak derdi yoktur artık. Bebeklere bakabilecek Android cihazlar vardır. Bir çift de çocuklarına bakmaları için bir yapay zekâ Android alırlar.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.