Yaban Çilekleri

Smultronstället
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Yaban Çilekleri
126 izlenme
Yetmiş sekiz yaşında bir adam olan Profesör Borg, huysuz ve bir o kadar da inatçı olan; yalnız başına yaşayan bir adamdır. Hayatını bakteri bilimine adayan bir fizikçi olan Borg, günün birinde mezun olduğu Lund Üniversitesi’ne bir onur nişanesi almak üzere davet edilir. Gelini Marianne ile yola çıkan yaşlı adamı, yolculuk boyunca türlü misafirler ve maceralar beklemektedir. Stockholm’dan arabayla yola çıkarak Lund’a doğru gitmeye başlayan ikili, yolculuk sırasında Borg’a; ona ilk aşkını anımsatan genç bir otostopçu ile karşılaşır. Daha sonra yollarına kavgacı bir çiftin çıkması, işlerin daha da enteresan bir hal almasına neden olacaktır. Bu süreç boyunca yaşlı adam, problemli geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.