Wolf

Wolf
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Wolf
114 izlenme
Jacob insan vücudunun içinde hapsolmuş bir kurt olduğuna inanmaktadır. Ailesi Jacob’ı zihinsel hastalığından kurtulması için özel bir kliniğe yatırır. Bu özel yerde kendisi gibi olan başkaları da tedavi görmektedir. Kliniğin başkanı Zookeeper’ın dozu giderek artan iyileştirme terapilerine maruz kalır. Jacob kendisini bir yaban kedisi olarak hisseden bir hastayla yakınlaşır. İkisinin arasındaki dostluk gelişir geceleri koridorda dolaşırlar. Zookeper’ın uyguladığı acımasız tedavi yöntemlerine tanık olan Jacop bir kafese tıkılır. Yaban kedisi onu kafeste gizlice ziyaret eder. Sevişirler ve Doktor Angeli onları yakalar. Jacop sert bir ceza alır. Zookeeper ve Doktor Angeli’den nefret eden Yaban Kedisi Jacob’ı kafesten kurtarır ve ormana kaçması için yardım eder.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.