What Josiah Saw

What Josiah Saw
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
What Josiah Saw
137 izlenme
Graham Ailesi’nin geçmişi hiç de parlak değildir. Bu aile anlatılanlara göre bundan yirmi yıl önce kötü şeyler yaşamışalardır. Şu anda ailenin hayatta olan tek oğulları Josiah’tır. Graham Ailesi bundan yıllar önce Graham Çiftliğinde yaşamıştırlar. Şimdilerde kime bu çiftliği sorsanız çiftlik ile ilgili kesinlikle iyi şeyler anlatmayacaktır. Aile oldukça karanlık bir geçmişe sahiptir. Josiah Graham hem kendisinin hem de ailesinin bu kötü ünden kurtulmasını ister. Bu yüzden de bu çiftlik evini satmak ister. Bunun içinde bütün kalan aile üyeleri bir araya toplanmalıdırlar.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.