Wayward

Wayward
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Wayward
36 izlenme
Wfilmizle ekibi ile birlikte başlarda tatlı giden ancak dakikalarda ilerledikçe ter dökmeye başlayacağınız bir yolculuğa var mısınız? Başrolde görecek olduğumuz Dawn, müzik meraklısı bir gençtir. Düzenlenecek olan büyük bir Festivalin de haberini alınca yerinde duramaz ve oraya gitmek üzere yola çıkar. Ona yolculuğu boyunca bir de yol arkadaşı eşlik edecektir. Yolculuk harika geçmektedir. Müziği son ses açıp dinleyerek keyfine bakan ikili, ilerleyen zamanlarda tatlarının kaçağından henüz haberdar değildir. Peşlerine birinin takıldığını fark ederler ve bu kişi pek de iyi niyetli birine benzememektedir. Peki bu durumdan kendilerini kurtarmayı başarabilecekler midir?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.