WarHunt

WarHunt
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
WarHunt
Savaşın en kritik dönemleridir. Amerika ve Alman orduları kıyasıya çarpışmaktadır. Ani bir şekilde Amerikan kargo uçağı düşmüştür. Fakat bu kaza sonrasında Binbaşı Johnson bu kargonun peşine düşmüştür ve kargoyu kendi taraflarına getirmeleri için kurtarma görevini başlatmıştır. Binbaşı Johnson bu görevin başarılı olabilmesi için de Wals ile Brewer adındaki askerlerini görevlendirmiştir. Binbaşı Johnson bu kargoyu neden bu kadar çok istemektedir? Kargonun taşıdığı yük ya da şey nedir? Bu kargoya ulaşan taraf Alman mı yoksa Amerika tarafı mı olacaktır?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.