Vikram

விக்ரம்
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Vikram
74 izlenme
Müfettiş Beyoj, Adaikalam ve Anbu’nun gizli bir şekilde yasadışı yaptıkları işi bastıktan sonra gizli operasyonlar düzenleyen ekibin başkanı Amar polis şefi tarafından çağırılır. Kendisinden cinayet işleyen birkaç suçlu kişiyi adalete teslim etmesi ve gereğinin yapılması için çağırır. Amar, Karnan’ın normal biri olduğunu diğer iki kişinin narkotik uyuşturucu kısmına gönderildiğini öğrenir. Biraz daha araştırma yaptığında Karnan’ın da onlar kadar kötü biri olduğunu öğrenir. Onun da ayyaş uyuşturucu bağımlısı ve çapkın biri olduğunu fark eder. Soruşturma sırasında büyük bir örgütün yerini de öğrenir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.