Vanguard

急先锋
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Vanguard
149 izlenme
İngiltere’de yaşayan bir iş insanı olan Qin Guoli’nın kızı, bir grup terörist tarafından kaçırılmıştır. Bir iş anlaşmasıyla tehdit edilen Qin, bu anlaşmanın yaratabileceği kötü sonuçları düşünerek teröristlere karşı koymaya çalışsa da; bu ona çok daha pahalıya patlar. Qin’in peşindeki kötü adamlar, Çin Yeni Yılı Festivali sırasında Qin ve karısı Meiwei’yi de kaçırmıştır. Başında Tang Huanting’in olduğu Vanguard, uluslararası ajanlardan oluşan son derece yüksek teknolojili bir güvenlik ajansıdır. Ekip, Qin’i ve kızını bir araya getirmeye çalıştığı sırada planları bekledikleri gibi gitmeyecek ve çok daha büyük bir tehlikeye neden olacaklardır. Şimdi Tang ve Vanguard, sadece Qin’i değil binlerce insanın hayatını kurtarmak için savaşmak zorundadır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.