V/H/S/99

V/H/S/99
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
V/H/S/99
33 izlenme
Gerek konu içeriği bakımından gerekse çekim teknikleri bakımından birçok filme göre farklı bir yapım olarak görülebilecek ilginç bir yapım; V/H/S/99. V/H/S/99, tüyler ürpertici sahneler ile karşı karşıya kalıp korkularımız ile yüzleşmek zorunda kalacağımız bir korku filmidir. Wfilmizle kalitesi ile izleme fırsatı bulacağınız filmde özellikle de 1999 yılına ait ilginç ve çözülmesi zor görüntüler göreceğiz. Peki birçok korku unsurunu bir arada görme fırsatına eriştiğimiz bu filmde olayların gelişimi ne şekilde olacak? Göreceğimiz sahneler bilinç altımıza işleyecek kadar derin anlamlar içerecek mi? Gelin bu soruların cevaplarının izini birlikte sürelim.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.