Uslu Çocuklar

Good Boys
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Uslu Çocuklar
63 izlenme
12 yaşında birbirinden çılgın üç çocuk bir araya gelirse ne olur? Max, yaşıtları gibi oldukça normal 12 yaşında bir çocuktur. Max’in sınıf arkadaşları çok önemli bir partinin heyecanını yaşıyorlardır. Max bu konuda onlar kadar heyecanlı değildir ne yazık ki. Çünkü bu parti bir öpüşme partisidir ve şöyle bir sorun vardır ki Max daha önce kimseyle öpüşmemiştir. Bu yüzden de çok gergindir çünkü arkadaşlarının arasında küçük duruma düşmekte istemiyordur. Bu yüzden Max çok yakın iki arkadaşı olan Thor ve Luca ile bir plan yapar.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.