Until We Meet Again

Until We Meet Again
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Until We Meet Again
248 izlenme
IMDb: 4.8
2013’de çekilen ancak 2022’de yayınlanan film Until We Meet Again, oldukça güçlü bir oyuncu ekibiyle perdeye çıkıyor. Hemen hemen on yıl aradan sonra yayınlanmasına rağmen hâlâ büyüsünü koruyor olması yapıma verilen özene dikkat çekiyor. Filmde, bir kadın, yeni evinde otuz beş yıl önce hayatını kaybetmiş tutkulu bir konser piyanistinin hayaletinin bulunduğunu öğreniyor. Eddie Conway isimli piyanistin hayaleti Hollywood Hills’de bulunan bu eski evden otuz beş yıldır ayrılmamış. Ayrılamamasının sebebi ise piyano konçertosunun henüz tamamlanmamış olması. Tabii sonrasında Lisa Wagner isimli ortabatılı güzel bir kız, eve yerleşerek evi işgal ediyor ve Conway’in ahiretini rahatsız ediyor. Kız ve piyanist birbirlerine müzik yoluyla bağlanıyor ve birbirlerine düşkün bir hal alıyorlar. Doğal olarak bu düşkünlükleri aşka evrimleşiyor ancak bunun mümkün olmadığını ikisi de biliyor. Aralarındaki bu çekime olabildiğince direnç göstermelerine rağmen dirençleri başarısızlıkla sonlanıyor. Eninde sonunda aşk ölümü bile yeniyor, ama bu sefer trajedi başlıyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.