Under Wraps

Under Wraps
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Under Wraps
36 izlenme
Amy'nin babası, gelini ve Carl ile Cadılar Bayramı temalı ürkütücü bir düğüne hazırlanıyor. Ancak Amy, Gilbert ve Marshall annelerinin arkadaşı Harold ve sevgili Rose'un tehlikede olabileceğini öğrendiğinde planlar kısa süre sonra değişmeye başlar. En iyi arkadaşı ve acımasız rakibi Harold'a karşı bin yıllık kin besleyen şeytani bir mumya olan Sobek, aniden uyanır ve intikam peşindedir. Sobek, hipnotize edilmiş uşağı Larry'nin yardımıyla Rose'u kaçırır ve Amy, Gilbert, Marshall, Buzzy ve Harold, Rose'u kurtarmak ve düğüne zamanında geri getirmek için becerilerini tekrar kullanmak zorundadır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.