Un Autre Monde

Un autre monde
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Un Autre Monde
82 izlenme
İster dublaj isterseniz de 4k izleyeceğiniz filmde yaptığı tüm seçimlerin hayatını kötü bir şekilde etkilemesi ile yönetici müdür, karısı ve ailesi iflasın eşiğine kadar gelirler. Yaşananlar çifti oldukça yıpratmıştır ve bu yüzden Philippe Lemlese ve eşi sonuç olarak ayrılmaya karar vermişlerdir. Birbirlerine olan sevgileri son derece zarar görüp yıpranmış, birlikte olmaya devam ederlerse daha çok yıpranacakları için artık son çare olarak bunu bulmuşlardır. Aile hayatındaki karmaşadan bunalan Philippe iş dünyasında da oldukça zor bir dönem geçiriyordur.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.