Umutsuz Saatler

The Desperate Hour
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Umutsuz Saatler
210 izlenme
Amy Carr yeni dul kalmış ve iki çocuk annesi olan genç bir kadındır. Çocuklarına yaşadıkları olayların ağırlığını hissettirmemeye çalışan Amy onlara elinden geldiği kadar normal bir hayat vermek için mücadele etmektedir. Küçük bir kıza ve ergenlik döneminde olan bir oğula sahip olan Amy çocukları için yaşayan bir annedir. Amy her zaman ki gibi çocuklarını okula yolladıktan sonra küçük kasabasının sık ormanlarında koşuya gider. Fakat bu sefer ki koşusu yolda gördüğü ve sirenlerini acı acı çalan polis ekiplerini gördüğünde yarıda kesilir. Amy neler olup bittiğini anladığında ise oğlunun hayatını kurtarabilmek için zamana karşı korkunç bir yarış içine girmek zorunda kalacaktır!
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.