Umma

Umma
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Umma
260 izlenme
Amanda bir kız annesidir ve şehrin gürültüsünden uzakta bir kırsal bölgede yaşamaktadır. Kızıyla birlikte mükemmel bir hayatı vardır. Oldukça huzurlu bir yaşam sürmektedirler ve bu durum onlar için çok güzel ilerliyordur. Ta ki bir gün birileri Amanda’ya kendi annesi ile ilgili haberler getirene kadar. Bu durum Amanda’yı çok gerer çünkü annesiyle uzun zamandır görüşmüyordur. Bunun için Amanda’nın kendince sebepleri vardır. Amanda annesiyle yıllardır görüşmemesiyle birlikte güzel bir anne kız ilişikleri de yoktur ve Amanda bu dünyada en çok annesi gibi bir insan olmak istemiyordur. Peki Amanda’ya getirilen haber neydi? Amanda annesi ile geçmişte neler yaşadı? Tek başlarına şehirden uzakta yaşamalarının nedenlerinden birisi Amanda’nın annesi miydi?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.