Ucuz Roman

Pulp Fiction
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Ucuz Roman
304 izlenme
IMDb: 8.9
Hayatın acımasız ironisi ile karşı karşıya kalan, iyi giyimli bir çift düşük seviye tetikçinin öngörülemeyen hikayeleri; küçük çaplı sahtekârlar, Honey Bunny ve Pumpkin, en sevdikleri Los Angeles restoranını ayakta tutmak için cesaret toplarken bir gangster ve bir çift çapraz ödül savaşçısı ayrılmaz bir şekilde birlik oluyor. Güçlü suç patronu Marsellus’a ait olan ve patronlarına ait parıldayan deri bir çantayı almakla görevlendirilen koyu renk kıyafetli silahlı adamlar Vincent Vega ve Jules Winnfield, kanlı bir karmaşaya girişiyorlar. Neyse ki Bay Wolf gibi adamlar her zaman bir krizle başa çıkmak için etrafta hazırken bu ortamda sakinleşmek için zaman var, aynı zamanda gururlu şampiyon boksör Butch, hayatının kararını veriyor. Yakında Jules ve Vincent kendilerini bir kez daha eşsiz bir çıkmazda, her şeyin başladığı yerde bulduklarında işte şimdi işler gerçekten tam bir döngüye girecek. Gerçek, kurgudan daha mı garip?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.