Türünün Son İki Örneği

Extinct
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Türünün Son İki Örneği
Op ve kardeşi Ed, 1835 yılındaki Galapagos adalarına özgü tüylü ve tavşan benzeri yaratıklardır. Op’un sakar bir bela mıknatısı olması sebebiyle kardeşler toplulukları tarafından dışlanırlar. Kendilerine ait bir dünya bulan ikili tanıştıkları bir kaniş köpekle beraber yanlışlıkla bir zaman çukurunun içine düşerler. Ancak onlar zamanda ileri gittiği an bulundukları ada volkanik bir patlamayla yok olur ve türleri tamamen tükenir. Tanıştıkları ve adını Clarance koydukları kaniş köpek, onları zamanda yolculuk yapmaya yarayan çiçek tohumlarına sahip olan sahibine götürür. Op yine belaya bulaşır ve makinenin arıza vermesine neden olarak yanlış zamana gitmelerine sebep olur. Bu büyük belanın ardından iki kardeşin arası açılır ancak yalnızca birbirlerine sahip olan kardeşler zamanda ileri gitmenin bir yolunu aramaya devam ederler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: , ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.