Turist

The Tourist
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Turist
Elise, İngiliz bir kadındır ve Paris’in tam ortasında takip altındadır. Elise’yı takip edenler ise John adındaki bir müfettişin emrinde bulunan İskoç ve Fransız polisleridir. Çünkü Elise’nin sevgilisi hükumete yedi yüz milyon sterline yakın bir vergi borcu takmıştır ve bu borcu ödememek için de yüzünü değiştirip devletten kaçmıştır. John ise bu adamı yakalayabilmek için çok uzun yıllardır onu avlamaktadır. Ancak Elise’nın sevgilisinin tek vukuatı da bu değildir. Çünkü Elise’nın sevgilisi ayrıca Reginald Shaw adındaki bir tefeciden iki buçuk milyar dolar civarında bir borç da almış ve geri ödemeden de ortalardan kaybolmuştur. Şimdiyse bu olayların tam ortasında güzel Elise bulunmaktadır.
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.