Tunus’ta Bir Divan

Un divan à Tunis
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Tunus’ta Bir Divan
111 izlenme
Paris’te yaklaşık 10 yıl yaşadıktan sonra doğup büyüdü yer Tunus’a geri dönen Selma evine döndüğünde genç kuzeni neden geri döndüğünü anlamamaktadır. Çünkü teyzesi ve amcası ona karşı fazlasıyla zorbadır ve ona verdikleri evde sadece kısa bir süre kalması için izin verirler. Tüm bunlara rağmen kalmaya kararlı olan Selma psikoterapi kliniği açmak istemektedir. Eve dönerek tüm tabuların yıkılması ve yeni bir topluluk hayatı kurabilmesi gibi konuları komik bir dille ele alan film Selma’nın dönmesiyle başlamıştır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.