Tünel – Tunnel

터널
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Tünel – Tunnel
273 izlenme
Lee Jung-Soo güzel bir güne uyanmıştır. Bugün kızına pasta alacaktır. Çünkü doğum gününü bir sürpriz yaparak kutlamak istemektedir. Mesleği araba satış ve pazarlaması üzerinedir. Neyse ki işi bitmiş ve arabasıyla evin yolunu tutmuştur. Aydınlık yolda ilerlerken bir tünelden geçecek ve burada kısa süreli baygınlık yaşayacaktır. Gözlerini açtığında ise her yer kapkaranlıktır. Tünelin üzerine çöktüğünü o an fark edecektir. Yanında azık olarak kızına aldığı pasta ve iki şişe su vardır. Olaya acil müdahale edilir ancak çok zaman geçmesine rağmen bir türlü ona ulaşılamıyordur. Basın, yayın organları haber yapmış ve tüm dünya pür dikkat bu olaya kilitlenmiştir. Devlet ise durumun ciddiyetinin farkındadır, üzerine düşen tüm görevi eksiksiz yerine getirmeye çalışmaktadır. Günler saatler geçmiş umutlar tükenmek üzeredir artık. Hapsolduğu bu karanlık Lee’nin son gördüğü yer mi olacak?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.