Trick or Treat Scooby-Doo!

Trick or Treat Scooby-Doo!
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Trick or Treat Scooby-Doo!
Wfilmizle’nin sizler için sunmuş olduğu bu animasyon filmde Mystery Inc. ekibinin Cadılar Bayramı sırasında kötülerin peşine düşerken yaşananlar anlatılmaktadır. Aslında günlerden Cadılar Bayramı günüdür ve ekibin tatil yapması gerekmektedir. Çünkü ekip tüm suçluları içeri tıkmaları nedeniyle bu bayramda biraz dinlenebileceğini düşünmektedir. Mystery Inc. ekibi ise kısa süre sonra bunun pek de mümkün olmadığını anlar. Çünkü bu sefer karşılarına oldukça farklı olarak bunca zamandır karşılaştıkları kötü kostümlü adamların yaratıcısı olan Diablo çıkar.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.