Tribal: Get Out Alive

Tribal: Get Out Alive
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
10 ay önce eklendi
Tribal: Get Out Alive
243 izlenme
IMDb: 4.3
Caitlin Ross, elit askeridir fakat yaşadığı bir travma sonrasında stres bozukluğu yaşamış ve görevini erkenden bırakmak zorunda kalarak ordudan emekli olmuştur. Ross’un eski takım arkadaşlarından ve aynı zamanda en iyi arkadaşı olan Brad ile beraber kolay bir hayatı seçmeye karar vererek birlikte güvenlik firması açarlar. Bu şirket, yaşça genç olan ve aynı zamanda şımarık, sık sık bela çıkaran bir o kadar da zengin olan Richard Kenning tarafından servislerinden yararlanılmak üzere tutulmuştur. Kısa bir zaman önce kendisine ihtiyar babasından miras kalmış olan ve aslında normalde de çiftlik olarak kullanılmakta olan bir mülkü, temizleyip boşaltmaları gereken Caitlin ve Brad, bu bölge ve bina ile ilgili olarak birçok hikaye ve dedikodu duymuşlardır. En sonunda Caitlin ve Brad, bu dedikoduların aslını astarını öğrenmek zorunda kalmıştır. Takım, evin içinde bir kaçış yolu olmadan kilitli kalmıştır. Aradan çok zaman geçmeden ikisinin avlandıkları ortaya çıkar ve aslında burada yarış başlar.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.