Top Gun

Top Gun
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Top Gun
47 izlenme
Wfilmizle ailesinin en bilinen ve sevilen aksiyon filmlerinden birisi daha: Top Gun. Bu filmin ismini daha öncelerden de duymuş olabilirsiniz çünkü Türkiye'deki ilk gösterimi uzun yıllar öncesine dayanıyor. Eski olmasının verdiği nostaljik hava, bu aksiyon macerasına da ekstra bir tat katıyor. Film, Top Gun ismindeki havacılık üzerine verilecek olan bir ödülün ardına düşen birkaç pilotun etrafında dönüyor. Bunların başında gelen isimlerden birisi Mitchell olacak. Mitchell daha önce yaptığı hatalardan dolayı insanların negatif yorumlarına maruz kalmış bir adamdır. Onu Charlotte Blackwood isminde başka biri ile ilişki kurarken göreceğiz. Ancak başında bahsettiğimiz ödülü kazanamaması onun ciddi psikolojik sıkıntılar yaşamasına sebep olacak.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.