Tom ve Jerry: Cesaretini Topla!

Tom and Jerry: Cowboy Up!
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Tom ve Jerry: Cesaretini Topla!
257 izlenme
IMDb: 5.3
Bilindiği üzere Tom ve Jerry yıllardır düşmanlıkları süren ezeli rakiplerdir. Peki her hikâyede böyle olmak zorunda mı? Tabii ki hayır. Tom and Jerry: Cowboy Up! filminde bu sefer Vahşi Batı’da yaşayan ve aynı zamanda bir kovboy olan kıza ve onun erkek kardeşine yardım etmek için güçlerini birleştirirler. Peki yıllar süren itiş kakıştan sonra bu birliktelik işlerine yarayacak mı? Hikâyenin başlangıç noktası ise Tom ve Jerry’nin, Vahşi Batı’da yer alan bir çiftlik evine gelmeleriyle başlar. İki haydut bir kıza ve onun kardeşine günlerini zehir ediyordur. Haydutlar kızın sahip olduğu topraklara göz dikmişlerdir. Tom ve Jerry’de buna dayanamayıp iki kardeşe yardım etmeye karar verirler ve haydutlara karşı dururlar. İki kardeş sonunda gün yüzü görecekler mi?
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.