Tokyo Hikayesi

東京物語
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Tokyo Hikayesi
77 izlenme
Film çocuklarını ziyaret etmeye giden yaşlı bir çiftin hikayesini ele alıyor. Batılılaşma yolunda hızla değişmekte olan Japonya’nın taşrasında yaşayan yaşlı karı koca, uzun süredir onlardan ayrı yaşayan çocuklarını görebilmek için başkent Tokyo'ya doğru uzun soluklu bir yolculuğa çıkmaya karar verir. Hevesli bir şekilde çıktıkları bu yolculuk, Tokyo’ya vardıklarında bekledikleri gibi olmayacaktır. Çocukları tarafından bekledikleri ilgiyi göremeyen yaş çift, başkentte geçirdikleri süre zarfında; çocukların kendilerini, aileleri ve iş hayatları gibi sebeplerle sürekli ertelediklerini ve yoğun oldukları gerekçesiyle onlara gerekli ilgiyi gösteremediklerini söylemektedir. Bu süre zarfında yaşlı çiftle ilgilenen tek kişi savaşta kaybettikleri oğullarının dul karısı olacaktır. Buruk şekilde evlerine geri dönen çift, acı bir gelişme ile tüm çocuklarını yeniden bir araya getirecektir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.