Titane

Titane
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Titane
326 izlenme
IMDb: 6.6
Alexia, halihazırda sorunlu ebeveynleri olan, sorunlu bir küçük kızdır. Alexia ve babası, trafik kazası geçirir. Bu kazanın sorumlusu, yol esnasında babasının dikkatini dağıtan Alexia’dır. Alexia, hastaneye yatırılır ve kafatasına titanyum bir plaka yerleştirilir. Yıllar sonra Alexia, titanyuma ve araçlara ilgi geliştirir. Alexia, bir araba showroom’unda model olarak çalışmaktadır. Alexia, günlerini arabaların üzerinde dans ederek geçirir. Bir gün, Alexia, mesaisini bitirdikten sonra, onu ısrarla görmek isteyen birisi olur. Alexia’nın kendisini bulması, içerisinde biriken yetersizliği, öfkeyi ve dışlanmayı, bir transa geçme edasıyla boşaltması bu noktadan sonra başlar. Alexia, asla doymadan kör olmuşçasına devam eder. Alexia, Vincent’le tanışır. Vincent, oğlunu kaybetmiş, çaresiz bir baba ve itfaiye şefidir. Vincent’in kaybolan oğlu, Alexia’ya şaşırılacak derecede benzemektedir. Vincent, Alexia’nın kendi oğlu olduğunu düşünmeye başlar ve onu evine alır...
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.