This Much I Know to Be True

This Much I Know to Be True
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
This Much I Know to Be True
58 izlenme
Bu film bir konser filminden daha çok üç değerli sanatçının bir araya gelerek ortak bir çalışma ortaya çıkarmalarıdır. Nick Cave, Warren Ellis ve filmin yapımcılığını üstlenen Andrew Dominik’in birleşmesiyle ortaya mükemmel bir iş çıktı. Nick Cave ve Warren Ellis bu iş sayesinde bir kez daha kendi sınırlarını ne kadara zorladıklarını ve boylarından büyük işlere kalkışsalar da üstesinden hakkıyla geldiklerini gördüler. Cave başına gelen talihsiz olay olan oğlunun ölümünden sonra müziğe olan bakış açısı oldukça değişmiştir ve müziğe farklı bir boyut kazandırmıştır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.