The Violence Action

バイオレンスアクション
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 hafta önce eklendi
The Violence Action
20 izlenme
Wfilmizle aracılığıyla sizlerle buluşturduğumuz filmde gündüzleri her sıradan genç üniversiteli kız gibi okuluna gidip gelen ve derslerine devam eden Kei, aslında hiç de göründüğü kadar sıradan değildir. Bu masum ve tatlı üniversiteli kız yaşantısının yanında geceleri kiralık katil olarak çalışan bir suikastçıdır. Bu gerçeği kimse bilmezken Kei için gündüz üniversite öğrencisi gece ise kiralık bir suikastçı olmak artık onun hayatının bir gerçeğidir. Kei ona verilen hedeflerin ve görevlerin birer birer üstesinden gelirken son hedefi ise hayatının en zor görevi olacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.