The Valet

The Valet
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
The Valet
215 izlenme
Olivia, oldukça başarılı ve yetenekli bir oyuncudur. Yer aldığı projelerde üstün performansları ile boy gösteren Olivia, kariyerine zarar verebilecek bir haber ile gündeme gelir. Olivia’nın evli birisi ile yaşadığı ilişki herkes tarafından öğrenilir. Yapılan magazin haberleri Olivia’nın kariyerini bitirebilecek niteliktedir. Derken Olivia bir organizasyona davet edilir. Kırmızı halıda birçok gazeteci ve fotoğrafçı yer almaktadır. Ülke basınının tamamının yer aldığı bu organizasyonda Olivia, kendi kariyerini kurtarmak için bir deneme yapacaktır. Bu daveti, kendisi hakkında yapılan magazin haberlerini gölgelemek için kullanacak olan Olivia, ne yapacağını tam olarak bilmektedir. Davete arabası ile gelen Olivia, arabasını teslim alan vale görevlisi ile kamera karşısına çıkar ve evli bir erkekle olan ilişkisi hakkındaki haberlere gölge düşürmek için elinden gelen her şeyi yapar.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.