The Sparks Brothers

The Sparks Brothers
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
The Sparks Brothers
101 izlenme
Bu belgesel, rock müziğin revaçta olduğu 1960’larda Ron ve Russell Mael kardeşler tarafından Los Angeles’ta kurulan Sparks grubunun uzun yıllar boyunca süren kariyer maceralarını özel röportajlar ve arşiv görüntüleriyle izleyiciye sunuyor. 1960’lı yıllardan 2020 yılına kadar süregelen kariyerlerinde 20’den fazla albüm çıkaran, müzik dünyasına isimlerini altın harflerle kazıyan kardeşler; aynı zamanda birçok ödülle onurlandırılmışlardır. Belgeselde, bu 50 yıllık macerada yaşayanan tüm iyi ve kötü anları; kardeşlerin yaşadıkları zorlukları ve buraya gelebilmek için neleri feda etmek zorunda oldukları, müzik dünyasının en ünlü isimlerinin röportajlarıyla birlikte anlatılıyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.