The Sleep Experiment

The Sleep Experiment
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 hafta önce eklendi
The Sleep Experiment
16 izlenme
Wfilmizle farkıyla sizlere sunulan bu gerilim dolu yapımda beş mahkûmun başına gelenler anlatılmaktadır. Bu beş mahkûm hiç beklemedikleri bir anda mahkumlar gaz odasına kapatıldığında başlarına geleceklerden haberdar değillerdir. Aslında bir deneyin parçası olan bu mahkumlar bir uyku deneyine tabi tutulurlar. Deneyde mahkumların 30 gün boyunca uykusuz kalması ve böylelikle ne gibi sonuçların açığa çıkacakları araştırılırken, iki polis bu olayın peşine düştüğünde ve bu insan dışı deneyi durdurmaya kalktığında başlarına beklenmedik olaylar gelir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.