The Serpent

The Serpent
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
The Serpent
120 izlenme
Lucinda Kavsky başarılı bir CIA ajanıdır ve kendisine de henüz yeni bir görev verilmiştir. Bu görevi de başarıp yoluna devam etmek isteyen Lucinda Kavsky bu sefer bir şeylerin ters gittiğini fark eder. Lucinda Kavsky daha sonra aslında bu görevin onu tuzağa çekmek için tasarlanmış bir görev olduğunu anlar. Ancak işler hiç de basit değildir ve ajan Lucinda Kavsky bu defa karşısında korkunç bir Çin oyununu bulacaktır. Biyo teknoloji ile korkunç birer nükleer bomba haline getirilen insanlar üzerindeki deneyin de dahil olduğu bu komplodan Lucinda Kavsky bir an önce sağ salim kurtulmalıdır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.